Tytus

Wtajemniczony, Główny inżynier Koła Fortuny

Description:

Niski. Krępy. O długich ramionach. Energiczny o rozbieganym spojrzeniu. Śmierdzi. Nad wyraz podobny do małpy. Nieudolnie maskuje ten fakt wdziewając kombinezon inżyniera.

Tytus jest wiecznie zabiegany. Cały czas coś robi. Trudno dowiedzieć się co, bo spytany odpowiada bardzo szybko nie stroniąc od technicznych zapożyczeń i slangów.

Bio:

Tytus jest pierwszym inżynierem i prywatnym cudotwórcą statku Koło Fortuny. Bez niego ten statek dawno by nie istniał. Oczywiście jest i drugie dno, które może zaskakiwać ludzkich użytkowników. Liczne rozwiązania dostosowane do wzrostu i fizjonomii Ganicka. Wiele improwizacji i rozwiązań technicznych, których żaden inny umysł nie pojmie. Oto wkład Tytusa de Zoo w funkcjonowanie statku będącego obecnie jego domem.

Lecz dla Angela Ganick nie jest tylko doskonałym inżynierem. Tytus brał udział w działaniach na powierzchni Hiry. Udał się na kontynent opanowany przez Kurgan. Walczył z licznymi przeciwnościami losu, ryzykując własnym życiem dla idei która z początku wydawała się mu obca. Bez dwu zdań gdyby nie jego zaangażowanie misja naszych bohaterów mogła by nigdy się nie udać. To sprawia że dla wielu ten obcy, śmierdzący, nieco odrażający włochaty Ganock stał się przyjacielem. Warto o tym pamiętać…

Tytus

Mrok Między Gwiazdami fenriss