Generał Raul Sanchez de Vera Cruz

Description:

Mężczyzna w średnim wieku. Wyprostowana sylwetka, surowe i zawsze opanowane spojrzenie – w każdym aspekcie jego wyglądu i zachowania widać wojskowy dryl. Generał Sanchez jest osobą preferującą praktyczne podejście do swego wyglądu. A jako że większość czasu spędza na pokładzie gwiezdnych statków lub na planetach objętych zmaganiami wojennymi, to też wojskowy mundur jest jego strojem codziennym.

Bio:

Człowiek instytucja. Znany na wszystkich hazackich planetach, a także wielu innych. Przeklinany przez Kurgan. Uwielbiany przez pobratymców. Dzieci bawią się w “Generała Sancheza i Abdulaziza al Sauda” (ten drugi to wyjątkowo groźny kurgański wojownik). Bez wyjątku jest osobą podziwianą i chwaloną. Jego oddanie, poświęcenie a także wiedza i umiejętności wojskowe są szeroko znane. Dziś jest jednym z największych (jeśli nie największym) dowódcą rodu Hazat. Jako rodowity Vera Cruz’ańczyk, przez wiele lat był głównodowodzącym tej planety. Odpierał ataki Kurgan i angażował się walki na sąsiedniej Hirze. Niedawno jego kompetencje rozszerzyły się o Hirę, co sprawia że dowodzi on olbrzymią większością hazackich żołnierzy na największym froncie wojennym znanych światów (prócz Stygmatu).

Generał Raul Sanchez poświęcił całe swe życie wojnie i służbie dla Ojczyzny. Niestety odbiło się to na innych aspektach jego życia. Zawsze nieobecny, zajęty i zapracowany nie miał szansy zaprezentować się jako baron i zarządca swych ziem. Osobistą tragedią tego człowieka jest że nie posiada męskiego potomka. Jedyną dziedziczką materialnej spuścizny tego wielkiego człowieka jest Alejandra Lucía Sanchez de Vera Cruz…

gen Sanchez z Alejandra

general Sanchez pod koniec skzoly oficerskiej

gen Sanchez przy pracy w swoim biurze

mama, tata i mala Alejandra

Generał Raul Sanchez de Vera Cruz

Mrok Między Gwiazdami Wercia