Baronessa Lucinda Sergio Cruz

Description:

Atrakcyjna kobieta w wieku trzydziestu-kilku lat. Średniego wzrostu, drobnej i kobiecej budowy ciała. Ubiera się elegancko i stylowo, podkreślając szlacheckie pochodzenie i liczne atuty kobiecości.

Arystokratyczne maniery, tajemniczość i niedostępność czynią ją jeszcze bardziej pociągającą.

Bio:

Osoba tajemnicza i niedostępna. A do tego atrakcyjna. To sprawiło że w jej sidła zaplątał się miłośnik kobiecych podbojów – baronet Angel Miguel Avila de Aragon. Początki ich relacji były najwyżej przeciętne, co ambicja młodego Hazata nie pozwoliła tolerować.

Lucinda pochodzi z prawdziwie honorowej hazackiej rodziny. Umiłowanie służby, powinności względem rodziny zawsze było wśród nich silne. Skutki tego są jednak tragiczne. Ojciec Lucindy i wszyscy jej bracia zginęli na wojnie. Ostatni z braci całkiem niedawno, podczas wielkiej ofensywy na Hirze. Uczyniło to Lucindę samotną dziedziczką ziem, wystawioną na zakusy Seniora. Który wbrew zobowiązaniom przysięgi lennej, nie uczynił wszystkiego aby wesprzeć wasala. Przeciwnie, postanowił zagarnąć tak ziemie jak i urodę Lucindy. W naturalny sposób impulsywny Angel postanowił się wtrącić…

Baronessa Lucinda Sergio Cruz

Mrok Między Gwiazdami fenriss