baronessa Alejandra Lucía Sanchez de Vera Cruz

Description:

Młodziutka dziewczyna o drobnej posturze, lecz wielkim charakterze. Wielu straciło głowę dla pięknych oczu Alejandry, kobiecej figury, ponętnych kształtów, wspaniałych ruchów które idealnie objawiają się w żywiołowym tańcu – będącym pasją Alejandry.

Lecz biada temu kto uzna ją za zwykłe dziewczę skore do podporządkowania się tak w tańcu jak poza nim. Alejandra wręcz kipi temperamentem, energią i siłą. Wystarczy tylko rzut oka by mieć pewność mocy jej charakteru. Ostatnio ten objawił się szczególnie silnie, kiedy to dziedziczka rodu Sanchez wyruszyła na Hirę by odnaleźć ojca kiedy ten zaginął w boju.

Bio:

Alejandra jest jedyną dziedziczką barona Raula Sancheza. A raczej Generała Sancheza. Żywej legendy hazackich wojsk. Wojskowa tradycja, umiłowanie ojczyzny i honoru, zawsze były obecne w jej domu. Zupełnie inaczej niż głowa rodu. Ten najczęściej był daleko. Ciągłe misje, ekspedycje i obowiązki. Nawet kiedy pojawiał się w domu, przybywał w otoczeniu licznej świty wojskowej. A czas między obiadem, a podwieczorkiem wykorzystywał na podpisywanie dokumentów.

Alejandra dorastała mając wiele swobody. Jej opiekunem był zaufany wojskowy Carlos Viloria, który jak to wojskowy zadbał w pierwszej kolejności o umiejętności szermierki, walki i skutecznej rywalizacji. Pozostawiając na drugim planie umiejętności jakich można oczekiwać od młodej damy. Szczęśliwie Alejandra sama zadbała o te drugie, nawiązując wiele znajomości i przyjaźni. A kto przecież nie chciał przyjąć u siebie córki przesławnego Sancheza? Do tego jeszcze ekstra-ordynarnie urodziwej.

Nadeszły jednak takie czasy kiedy i umiejętności godne hazackiego wojownika stały się dla młodej dziedziczki ważne. Związane to było z wielką ofensywą na Hirze, którą dowodził ojciec naszej bohaterki. Pewnego dnia świat obiegły niezwykłe wiadomości, a ślad po gigantycznej armii i jej dowódcy zaginął w piasku olbrzymich terenów wroga. Impulsywny charakter, odwaga i brawura młodej baronessy nie pozwoliły czekać z założonymi rękoma. Wyruszyła na Hirę szukać ukochanego ojca. I tak rozpoczęła się największa przygoda w jej życiu…

baronessa Alejandra Lucía Sanchez de Vera Cruz

Mrok Między Gwiazdami Wercia